Oferta: agrotkanina, agrotkanina producent, agrotkaniny, agrotkaniny producent, agrotkaniny sklep, dobre agrotkaniny, najlepsze agrotkaniny, polska agrotkanina, producent agrotkanin, producent agrotkaniny, tanie agrotkaniny

Agrotkaniny24.pl to marka należąca do firmy Geocover Sp. z o.o., będącej producentem oraz dystrybutorem agrotkanin. Z roku na rok staramy się poszerzać swój asortyment.

Pracownicy firmy stale poszerzają swoją wiedzę w zakresie rolnictwa oraz ogrodnictwa tak, by w sposób profesjonalny i fachowy służyć radą klientom.

W trosce o  podniesienie naszych kwalifikacji oraz jakości świadczonych usług uczestniczymy w wielu kursach i szkoleniach organizowanych przez firmę Netmi Group, która jest profesjonalistą na rynku szkoleniowym.

Renomę naszej firmy oraz najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów potwierdza współpraca z takimi instytucjami jak: Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach oraz Uniwersytet Rolniczy w Krakowie. W trosce o konkurencyjność produktów stale poddajemy nasze produkty badaniom w Instytucie Włókiennictwa w Łodzi, a wyniki badań publikujemy na naszych stronach.

Nasze agrotkaniny to produkt polski, posiadający stabilizator UV, który wpływa na ich żywotność. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, jesteśmy w stanie przygotować niestandardowe szerokości oraz długości materiałów przy zamówieniach hurtowych.

Dzięki elastyczności i kreatywności spełniamy oczekiwania naszych klientów – zarówno współpracujących z nami przedsiębiorstw, jak również indywidualnych odbiorców. Jako firma polska wspieramy polskich rolników i sadowników. Stawiamy na polskie produkty i polską jakość. Wyróżnia nas dbałość o klienta. Ponadto nasza firma działa charytatywnie na rzecz różnych stowarzyszeń i instytucji.

W prowadzonych działaniach stawiamy na bardzo wysoką jakość oraz profesjonalizm, co pozwala nam poszerzać obszar oraz zakres funkcjonowania.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Geocover Sp. z o.o.

ul. Obywatelska 102/104

94-104 Łódź

NIP: 7272787360

 

Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000431916, o kapitale zakładowym w wysokości 100.000 złotych