O nas

Agrotkaniny24.pl to marka należąca do wiodącego producenta i dystrybutora agrotkanin Geocover Sp. z o.o. Na rynku ogólnopolskim działamy już od 7 lat. W tym czasie zdążyliśmy wypracować sobie pozycję lidera w swojej branży, jednak nie zasiadamy na laurach i każdego dnia pracujemy nad udoskonalaniem naszych produktów, poszerzaniem wiedzy o rolnictwie i ogrodnictwie oraz nad tym, by nasi klienci zawsze mogli liczyć nie tylko na kompleksową obsługę, ale również profesjonalne doradztwo.

Wiemy, że przychodzą do nas zarówno ci, dla których uprawa ziemi jest sposobem na życie, jak również osoby, które weekendy chętnie spędzają na działce czy w przydomowym ogródku. Jednych i drugich chcemy obsłużyć równie profesjonalnie, jedni i drudzy są dla nas źródłem inspiracji, a nierzadko i wiedzy. Poznajemy ich potrzeby i wyzwania, z jakimi się mierzą, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać ich oczekiwaniom w zakresie produktów.

Rozmowy z klientami to jedno, nic jednak nie zastąpi fachowych kursów i szkoleń. Dzięki nim nie tylko podnosimy kwalifikacje, ale pozyskujemy informacje na temat światowych trendów w ogrodnictwie, rolnictwie i dziedzinach pokrewnych. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować firmie Netmi Group za profesjonalne przeprowadzanie różnego rodzaju wydarzeń edukacyjnych. To między innymi dzięki Wam jesteśmy dziś tu, gdzie jesteśmy.

Setki zadowolonych, stałych klientów to nasz powód do dumy, ale naszą renomę i najwyższą jakość produktów potwierdza również współpraca z powszechnie szanowanymi instytucjami. Są wśród nich Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach oraz Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, a także inne placówki naukowo-badawcze, które są naszymi partnerami w biznesie.

Dbamy, żeby najwyższa jakość naszych produktów nie była tylko pustym frazesem, dlatego stale je analizujemy i badamy, a wyniki publikujemy na naszych stronach. Cieszymy się, że nie mamy powodów, by zatajać cokolwiek ☺

Dlaczego akurat nam warto zaufać? Znamy się na swojej pracy, nasze produkty są wytrzymałe, na najwyższym poziomie i ułatwiają naszym klientom życie. Jesteśmy polską firmą, ale nie mamy kompleksów na tle zagranicznej konkurencji – nie mamy ku temu powodów. Jeśli więc cenicie Państwo rodzime marki, które ciężką pracą i wytrwałością doszły do momentu, w którym są obecnie, które są odpowiedzialnym pracodawcą i nie unikają zaangażowania w różnego rodzaju akcje społeczne, jesteśmy tymi których szukacie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy, a także do śledzenia naszego firmowego bloga!

 

Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000431916, o kapitale zakładowym w wysokości 200.000,00 złotych

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl